Koło Naukowe Biznesu Chemicznego zajęło III miejsce na Festiwalu Pokazów Chemicznych w Toruniu

W dniu 11 kwietnia Koło Naukowe Biznesu Chemicznego wzięło udział w Ogólnopolskim Festiwalu Pokazów Chemicznych FePoCh. Jest to festiwal organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Chemików UMK w Toruniu, wspierany przez Wydział Chemii UMK oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studenci reprezentujący KNBCh: Kewin Andrzejewski, Gabriela Ciuńczyk, Nikodem Leśniak, Natalia Wyźlic oraz Igor Trumiński zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy studentom z Koła Naukowego Biznesu Chemicznego! Ponadto gratulujemy studentom z Koła Naukowego Chemików "Jeż" zajęcia I miejsca oraz Naukowemu Kołu Chemików UAM II miejsca!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 7. Maj 2024 - 20:52; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Maj 2024 - 20:54; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki